
Na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke, održanom u Zagrebu, predstavnici Atletskog kluba Slavonija-Žito osvojili su ukupno sedam medalja - četiri zlatne, dvije srebrne i jednu brončanu. David Kurtek je pobijedio u skoku u vis s preskočenih 1,89 metara, a to je učinio i naš motkaš Stjepan Tarcal čiji je rezultat bio 4,50 metara. Dvostruki je trijumf ostvarila Mia Wild. Slavila je na 60 metara u vremenu 7,50, kao i na istoj dionici s preponama – 8,28. U kvalifikacijama je trčala još i brže (8,22). Mia je rušila i dvoranski državni rekord za mlađe seniorke (U-23) na 60 metara te izjednačila rekord na 60 prepone, no HAS to službeno ne priznaje, budući da je Wild nominalno još uvijek – juniorka.
Srebro je osvojila Lorena Faktor na 60 m prepone s vremenom 8,73, kao i Jakov Maričak koji je u skoku s motkom preskočio 4,20 metara. Među osvajačima odličja bio je još jedan motkaš, Karlo Salaj s preskočenih 4,20 metara, baš kao i Maričak, no iz više pokušaja. Četvrta je bila Melani Bosić na 60 metara (7,80), isti je plasman ostvarila Leonarda Patača u troskoku (11,47) te muška štafeta 4x400 metara u sastavu: Gabriel Ovničević, Milan Glodić, Nikola Šešum i Roko Dimić (3:30,58). Bitno je istaknuti kako je ovo bilo ujedno i izborno natjecanje za skorašnji seniorski tromeč Srbija – Hrvatska – Slovenija koji će se održati u Beogradu 5. veljače.