
Hrvatski badmintonski savez (HBS), Zajednica osječkog sporta i Badmintonski klub Osijek, uz pokroviteljstvo Prosvjetno-kulturnog centra Mađara u RH, organizirat će Badmintonski trening kamp koji će se od 29. ožujka do 1. travnja održati u Osijeku i ugostiti najbolje mlade igrače i igračice iz cijele Hrvatske.
Dvorana Prosvjetno-kulturnog centra Mađara (Drinska 12 A) u navedena će tri dana biti središte badmintonske hrvatske mladosti. Kamp će okupiti 20-ak perspektivnih igrača i igračica iz šest različitih hrvatskih klubova , a sve s ciljem njihovog razvijanja vrhunske tehnike i motorike. Treninge će voditi Neven Rihtar, trener za razvoj i izbornik mlađih dobnih skupina u HBS-u.
Bit će ovo jedna lijepa promocija badmintona i mladih talenata u Osijeku zahvaljujući, ponajprije, BK Osijek koji ove godine slavi 35 godina postojanja.