
Član Građanskog streljačkog društva „Osijek 1784“ Toni Gudelj sa Svjetskog juniorskog kupa u streljaštvu vratio se s brončanom medaljom u disciplini Trap.
Osječki predstavnik, a ujedno i član hrvatske juniorske reprezentacije, u njemačkom Suhlu odradio je sjajne kvalifikacije i sa 119 pogođenih glinenih golubova od mogućih 125 izborio finale. Napomenimo i kako je to bio drugi najbolji rezultat u kvalifikacijama, a onda je u finalu došao do bronce u svojoj disciplini. Konkurencija je bila velika s obzirom da je sudjelovalo 75 mladih sportaša iz 27 zemalja svijeta, pa je njegov uspjeh tim veći.
Bilo je ovo prvo Tonijevo finale na svjetskoj sceni u kojem se očito odlično snašao i osvojio svoju prvu svjetsku medalju! Čestitke našem Osječaninu i njegovom klubu!
