
Rukometaši Osijeka nastavljaju natjecanje u Ligi za ostanak i vjeruju kako mogu do pobjede nad Goricom, dok će naše odbojkašice ugostiti Kelteks, također u subotu, samo u drugoj dvorani. Kuglači su ovoga vikenda na svom Pampasu, a u nedjelju će nogometašice u Gradskom vrtu dočekati Hajduk.
RK OSIJEK – Gorica
5. kolo Lige za ostanak Paket24 Premijer lige
Subota, 22. ožujka, dvorana Zrinjevac u 18 sati.
ŽOK OSIJEK – Kelteks (Karlovac)
18. kolo Superlige odbojkašica
Subota, 22. ožujka, mala dvorana Gradski vrt u 18 sati.
KK OSIJEK – Poštar (Split)
18. kolo HEP Superlige za kuglače
Subota, 22. ožujka, kuglana Pampas u 16 sati.
ŽNK OSIJEK – Hajduk (Split)
14. kolo Magenta lige nogometašica
Nedjelja, 23. ožujka, stadion Gradski vrt u 13,30 sati.