
Još uvijek čekamo da se zahuktaju natjecanja na državnoj razini u kojima nastupaju osječki prvoligaši. Ovoga vikenda imamo dvije sportske priredbe takvog natjecateljskog karaktera, pri čemu će MNK Osijek Kandit tražiti novu pobjedu za ostanak na drugom mjestu, dok će kuglači imati jako tešku zadaću protiv lidera na ljestvici i najbolje momčadi u Hrvatskoj.
MNK OSIJEK KANDIT – Torcida Biberon (Split)
11. kolo SuperSport Hrvatske malonogometne lige
Subota, 18. siječnja, dvorana Zrinjevac u 18 sati.
KK OSIJEK – Zaprešić
11. kolo HEP Superlige za kuglače
Subota, 18. siječnja, kuglana Pampas u 15,30 sati.