Vijesti /18 svibnja 2026

Podijeli

Osječki semafor

Sezona je završila za rukometašice Osijeka koje su pobjedom u posljednjem kolu, na domaćem terenu, ostvarile primarni cilj – ostanak u Ligi. Posljednju utakmicu odigrale su i osječke nogometašice koje su također osvojile bodove i to na istom mjestu, gdje su dan ranije izgubili Bijelo-plavi u HNL-u. Kuglači su, pak, sudjelovali na završnom turniru Kupa Hrvatske gdje su zaustavljeni u polufinalu.

 

ŽRK OSIJEK – Dugo Selo 33:25

26. kolo Prve lige rukometašica.

 

Gorica – NK OSIJEK 2:0

35. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige.

 

Gorica – ŽNK OSIJEK 0:3

6. kolo Lige za ostanak Magenta lige nogometašica.

 

Mertojak (Split) – KK OSIJEK 5:3

Polufinale Kupa Hrvatske za kuglače u Zaprešiću.