
Sezona je završila za rukometašice Osijeka koje su pobjedom u posljednjem kolu, na domaćem terenu, ostvarile primarni cilj – ostanak u Ligi. Posljednju utakmicu odigrale su i osječke nogometašice koje su također osvojile bodove i to na istom mjestu, gdje su dan ranije izgubili Bijelo-plavi u HNL-u. Kuglači su, pak, sudjelovali na završnom turniru Kupa Hrvatske gdje su zaustavljeni u polufinalu.
ŽRK OSIJEK – Dugo Selo 33:25
26. kolo Prve lige rukometašica.
Gorica – NK OSIJEK 2:0
35. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige.
Gorica – ŽNK OSIJEK 0:3
6. kolo Lige za ostanak Magenta lige nogometašica.
Mertojak (Split) – KK OSIJEK 5:3
Polufinale Kupa Hrvatske za kuglače u Zaprešiću.