
Nakon što su izborile plasman u finale Kupa Hrvatske, nogometašice Osijeka nastavljaju prvenstvenu utrku u Ligi za prvaka. U 6. kolu Osječanke gostuju u Zagrebu kod lidera na ljestvici, ekipe Agrama koja nezadrživo grabi ka tituli. To je s obzirom na njihovu kvalitetu i igrački kadar nekako i logično, no Bijelo-plave su protiv istog protivnika nedavno na Gradskom vrtu pokazale da mogu biti sasvim ravnopravne u igri sa Zagrepčankama.
“Tada smo zaslužili barem bod bez kojega smo ostali iz dosuđenog kaznenog udarca u zadnjim minutama. Poznato je mnogima da je Agram doveo puno naših bivših igračica, ali se naše djevojke nikada i nikome unaprijed ne predaju. Puno sam ih puta hvalio ove sezone jer zaista daju sve od sebe na terenu. Trud je vidljiv na svakoj utakmici i sretan sam što sam trener takvoj ekipi. Idemo i u Zagreb pokušati napraviti najviše što možemo”, poručio je Robert Špehar.
Agram je prvi s 51 bodom, a ŽNK Osijek je drugi s 39. Na trećem mjestu je Hajduk koji ima 31 bod, dok je Međimurje na četvrtoj poziciji s 28 osvojenih bodova.