Vijesti /27 veljače 2025

Podijeli

Olmissum je pravi izazov za naše „haklere“

Nema smrknutih lica u MNK Osijek nakon serije lošijih rezultata koju dečki imaju u posljednje vrijeme. U prošlom kolu se tijesno izgubilo od prvaka Dinama u Zagrebu, no bilo je i vrlo dobrih razdoblja u igri uz poneka lošija koja su, uz kvalitetu suparnika, „kumovala“ krajnjem ishodu. Previše se golova prima, to je sasvim jasno i na tom će segmentu morati dodatno poraditi šef stručnog stožera Carmine Tarantino. Također, neki igrači naprosto moraju zadržati mirnoću i koncentraciju u svojim reakcijama prema sucima jer ionako momčad ima previše izostanaka zbog ozljeda, a sada su još tu i akumulirani kartoni prenervoznog Galla i Damjanovića. I na takve stvari se treba obratiti više pozornosti jer štete ekipi i ne smiju se ponavljati…

Ovoga petka, 28. veljače, Osječani igraju na svom parketu i to protiv još jednog odličnog protivnika, kakav je zasigurno Olmissum koji dijeli prvo mjesto na ljestvici s Dinamom. Dvoboj na Zrinjevcu počinje u 20,15 sati i jasno je da će naši dečki imati itekako tešku zadaću na putu ka osvajanju bodova koji bi im jako puno značili.

„Sigurno je kako ne možemo biti zadovoljni izvedbom i rezultatima na proteklih nekoliko utakmica. Ponovno nas muče izostanci vrlo bitnih igrača, ali ipak mislim da je došlo vrijeme da pružimo pravu partiju i razveselimo navijače. Olmissum je zadnjih godina jedan od najuspješnijih klubova u Hrvatskoj, ove sezone također igraju odlično, međutim, kao što sam već naglasio – moramo razmišljati o osvajanju sva tri boda u petak. Puno će nam značiti i podrška s tribina te ovim putem pozivam sve ljubitelje futsala da dođu u što većem broju i budu uz nas na putu do pobjede“, istaknuo je Filip Petrušić.