Na natjecanjima u supersprintu i sprintu duatlonu Osječani su osvojili čak 18 medalja!
Odličnim rezultatima mogu se pohvaliti članovi Triatlon kluba Tri tim koji su sudjelovali na Prvenstvu Hrvatske u supersprintu i sprintu duatlonu, održanom u Slavonskom Brodu. Juniorke su ekipe državne prvakinje u duatlonu, juniori su se izborili za srebro, a seniori i kadetkinje za broncu. Pojedinačno je osvojeno deset medalja: dvije zlatne te po četiri srebrne i brončane. Vrijedi istaknuti i činjenicu da su Osječani bili i najbrojnija ekipa drugog dana natjecanja, a imali su i najviše osvojenih naslova.
Karla Plužarić je bila prva i treća među mlađim juniorkama i juniorkama, Dina Madarićzauzela je drugo mjesto, a treći su do cilja došli Petar Filipović i Una Ćulibrk.
„Iza nas je još jedno državno prvenstvo s kojega se vraćamo s pregršt odličja, njih čak 18! To je najviše od svih prijavljenih ekipa. Ovi su rezultati pokazatelj rada i zalaganja unutar cijelog kluba te jedne nove generacije koja stasava i pred kojom je lijepa perspektiva. Sve pohvale idu našim djevojkama i dečkima te se već sada veselimo nekim novim izazovima“, rekao je Aleksandar Tompa, trener Tri tima.