
Igrali su Bijelo-plavi bez ikakvog natjecateljskog pritiska u Velikoj Gorici, imali su priliku otpustiti kočnice koje su ih, možda, sputavale u situaciji dok nisu bili (sasvim) sigurni u borbi za ostanak. No, opet nije išlo. I kada je izostala ta psihoza, momčad na terenu nije pokazala više nego na prethodnim utakmicama. Stoga je uslijedio još jedan poraz, a domaćin je zasluženo slavio s 2:0, obavivši posao već u prvih 12 minuta. Prvo je glavom zabio Bogojević dok se još nisu ni okupili gledatelji na tribinama, a nedugo zatim Jelenićevu je pogrešku iskoristio stari lisac Erceg.
„Ovako se primaju golovi na razini U-15 momčadi. No, očito nam nedostaje kvalitete za nešto više od ovoga gdje smo praktički cijelu sezonu. Kasnije smo uhvatili neki ritam, imali svoje šanse, međutim, ne možemo zabiti. Ima stvari s kojima sam mogao biti zadovoljan, no ukupno gledajući svakako sam očekivao više i u rezultatskom smislu“, kratko je izjavio trener Tomislav Radotić.
Osječanima je cijela sezona razočaravajuća i nije čudno da svi jedva čekaju kraj. Protiv Gorice su, doduše, pokušavali izbjeći poraz, ali u cjelini gledajući sve je to i slabo i nedorečeno.
„Ti su rani golovi usmjerili utakmicu i otežali nam posao. Otvaranje nam je baš bilo loše, a nakon što smo se stabilizirali, došle su i neke naše prilike. No, ta naša realizacija je, nažalost, veliki problem već duže vrijeme. Za NK Osijek je ovo ispod svih očekivanja i morat ćemo se dobro potruditi da to u novoj sezoni izgleda puno bolje. Idemo prije toga pobijediti Slaven Belupo na oproštaju od naših navijača jer nam nikako ne može biti isto hoćemo li osvojiti bodove na kraju ili opet ostati bez njih“, iskren je bio Domagoj Bukvić.
FOTO: NK Osijek