
Lijepe vijesti stižu iz Hrvatskog atletskog saveza, odnosno Svjetske atletske federacije. Naime, potvrđeno je kako će atletičarka Slavonije Žito, 18-godišnja Mia Wild uskoro sudjelovati na Svjetskom seniorskom dvoranskom prvenstvu u Kini. Ovo će se veliko natjecanje održati u Nanjingu od 21. do 23. ožujka, dakle idućega tjedna, a Mia će nastupiti u svojoj disciplini 60 metara s preponama. Podsjećamo da je Wild nedavno bila i na Europskom seniorskom prvenstvu u Nizozemskoj gdje je zauzela 21. mjesto među najboljim preponašicama Starog kontinenta. Svakako je bitno napomenuti i činjenicu da će mlada atletičarka iz Nuštra biti jedna od samo dvije predstavnice Hrvatske na predstojećoj svjetskoj smotri, a putovat će u pratnji svoga trenera Saše Šešuma.