
U Zagrebu je proteklog vikenda održano Prvenstvo Hrvatske u višebojima za mlađe kategorije. Atletski klub Slavonija-Žito osvojio je jednu srebrnu medalju i to u šestoboju u kadetskoj konkurenciji. Za nju je zaslužna Lana Barišić, rođena 2011. godine, koja je još jednom iskazala svoj veliki potencijal. Bila je druga u visu i u skoku u dalj, treća u bacanju kugle, peta u koplju i u utrci na 600 metara te sedma na 100 prepone, što joj je u konačnici donijelo ukupno drugo mjesto i najbolji plasman od svih predstavnika osječkih Crveno-plavih.