Podijeli

U Zaboku je proteklog vikenda održan četvrti ciklus Prvenstva Hrvatske u kickboxingu za disciplinu light contact za starije kadete, juniore i seniore. Trijumfalno je to bilo za osječki HUS kojeg su predstavljali Ivano Đevlan i Lora Gavrić. Ivano je postao državni prvak, a Lora viceprvakinja!
Gotovo 130 boraca iz 33 hrvatska kluba sudjelovala su na ovom Prvenstvu čiji su organizatori bili domaći KBK Ninja Zabok te Hrvatski kickboxing savez, u suradnji naravno s Krapinsko-zagorskom županijom i Gradom Zabokom. Svoje predstavnike imao je i HUS predvođen trenerima Zvonkom i Alenom Borbašom te Ivicom Haramijom. Njihov Ivano Đevlan opravdao je očekivanja i u kategoriji juniora do 89 kg nakon dvije pobjede prekidom osvojio prvo mjesto! Ivano je tako četvrti put u godini postao državni prvak, i to u disciplinama K1, kick light, light contact te tajlandskom boksu!
Njegova klupska kolegica i seniorka Lora Gavrić (+70kg), aktualna državna prvakinja u tajlandskom boksu, ovoga je puta poražena u finalu od Petre Perković iz Rijeke i osvojila je srebrnu medalju.
FOTO: HUS Osijek