Vijesti /24 kolovoza 2024

Podijeli

Hrvatske odbojkašice u Gradskom vrtu dočekuju Rumunjke

Nastavljaju se odbojkaška uzbuđenja u središtu Slavonije i Baranje. Nakon što je muška reprezentacija odigrala kvalifikacijski dvoboj s Izraelom (1:3) u dvorani Gradski vrt, na istom će mjestu vrlo važan susret imati i ženska nacionalna vrsta. Hrvatska aktualne kvalifikacije za Europsko prvenstvo, poslije uvjerljive pobjede u gostima kod Kosova (3:0), nastavlja domaćom utakmicom s Rumunjskom koja je na rasporedu u subotu, 24. kolovoza, s početkom u 18 sati.

Pozivam sve navijače i ljubitelje sporta da nas u što većem broju dođu podržati s tribina. Na Kosovu smo dosta lako odradile zadaću, a sada će ipak biti teže s Rumunjkama. Važno nam je doći do novih bodova i zato je podrška itekako bitna. I osobno se veselim ovom susretu pred osječkom publikom, rekla je Mika Grbavica koja je baš u našem gradu započela svoju odbojkašku karijeru i sada je standardna reprezentativka baš kao i Vanja Jakšetić.