
U dvorani Srednje škole Jelkovec u Sesvetama održano je prvenstvo Hrvatske u K-1 disciplini za sve dobne kategorije. Uspješno sudjelovanje imali su predstavnici Kickboxing kluba Sveti Duh iz Osijeka koji su osvojili ukupno pet medalja. Dakle, svi koji su predstavljali Osječane na ovome natjecanju kući su se vratili s odličjem. Prvo mjesto pripalo je Antoniju Krajinoviću u seniorskoj konkurenciji, među borcima do 75 kilograma te se može reći da je u potpunosti opravdao ulogu favorita, budući da je sada već uspješan i u profi-karijeri. Prvak je među starijim juniorima postao Luka Ruman u kategoriji do 81 kilograma i potvrdio jako dobru formu i potencijal koji je očito neupitan.
Niko Bilandžić je poražen u finalu, pa je zauzeo drugo mjesto među seniorima do 71 kilogram, Filip Matić je na kraju završio kao treći u konkurenciji do 75 kilograma dok je još jedan senior Mikael Golubović voljom ždrijeba na kraju bio drugoplasirani u kategoriji iznad 91 kilograma. Osječki su borbi ostavili dobar dojam, ispunili su očekivanja i bili su pri vrhu ukupnog poretka. Najviše je medalja, ukupno 18, osvojio Kickboxing klub Pit Bull iz Splita, što se može ocijeniti – očekivanim.
FOTO: Kickboxing klub Sveti Duh Osijek