
Težak poraz doživio je MNK Osijek Kandit u četvrtfinalu Kupa Hrvatske. Dinamo je bio ovaj puta superioran u odnosu na neprepoznatljive Osječane i to se moralo odraziti i na rezultatu. Na kraju je bilo čak 9:2, tako da je razumljivo što nikome u taboru našeg superligaša nije bilo do izjava nakon takvog ishoda. Što bi zapravo i rekli, kada je sve jasno o tomu kakav je bio odnos snaga i onima koji nisu imali priliku pogledati utakmicu u dvorani Sutinska Vrela. Domaćin je imao snažnu potporu svojih 1.500 navijača i uraganski je krenuo u ovaj dvoboj, očito itekako motiviran da uzvrati bijelo-plavima za poraz iz prvog dijela sezone, a možda još i više za prošlosezonsku eliminaciju u polufinalu doigravanja za prvaka Hrvatske.
Ovaj puta je doslovno sve bilo na strani Modrih koji su poveli već na isteku prve minute eurogolom Čekola koji je sa svoje polovice terena lukavo i vrlo precizno prebacio istrčalog vratara Ditana. Mogli su gosti izjednačiti odmah nakon što su krenuli s centra, međutim, Piplica je uspio obraniti udarac Bukovca. U 5. minuti zabio je Gudasić za 2:0, a već u sljedećoj Pasariček je pokazao dio svoga haklerskog umijeća i zatresao mrežu. Tračak nade za Osječane pojavio se u 9. minuti, kada je pucao Hozjan, „portir“ Zagrepčana je odbio loptu prema vratnici da bi na kraju završila u golu. Mužar je nedugo zatim zabio za 4:1, da bi u 16. minuti Petrušić kao zadnji igrač u osječkim redovima prekršajem zaustavio nadirućeg Gudasića i zaradio crveni karton. Čekol je brzo brojčanu prednost na terenu pretvorio u novi pogodak i bio je to rezultat prvog poluvremena.
Nakon dvije odlične prigode u nastavku, Dinamo je povećao ionako uvjerljivu prednost u 23. minuti, kada je strijelac bio Kalajdžić. Trener gostiju Tarantino odlučuje se tada na sustav s igračem-golmanom, a to mu nije donijelo ništa dobro. Naprotiv. Jonjić je s centra zabio na prazan gol za 7:1, da bi u 31. minuti F. Novak lijepo poentirao na oduševljenje brojne publike. U finišu je Pasariček s(p)retno svladao Jamičića i bilo je to nevjerojatnih 9:1. Pri samome kraju susreta Mijić je postavio konačan rezultat ovog neravnopravnog dvoboja. Osječani su se tako oprostili od Kupa i sada će maksimalan fokus imati na borbi za prvenstvene bodove koja se nastavlja 14. veljače.