
U Splitu je održano 1. kolo ekipnog Prvenstva Hrvatske za žene u dizanju utega. Sudjelovalo je pet klubova, među kojima je osječka Slavonija zauzela treće mjesto. Osječke su predstavnice bile Tihana Majer, Elena Balaž, Radmila Zagorac i Ema Štivić, dok je Željka Miljković ovaj puta nastupila izvan konkurencije. Svojim su rezultatima djevojke dosegnule ukupno 812,7 bodova, što je samo 38 bodova manje od prvoplasiranog Metalca, tako da to zasigurno nije nedostižno u drugom kolu…
Zagorac (kategorija do 51 kg) je napravila trzaj 70 kilograma, izbačaj 86 i biatlon 156. Majer (48 kg) je imala 56 kilograma trzaj, 74 izbačaj i 130 biatlon, Balaž (78 kg) je ostvarila učinak 70 kilograma trzaj, 86 izbačaj i 156 biatlon dok je Štivić (65 kg) svoj nastup završila sa 65 podignutih kilograma u trzaju, 84 u izbačaju i 149 u biatlonu. Na sljedećem natjecanju muška postava DK Slavonija također će u Splitu skupljati bodove tijekom svog starta ekipnog prvenstva.